Kompletní tvorba web stránek

Tvorba web stránek je pro nás potěšením, nikoli pouze prací. Rádi hledáme nové výzvy, a proto nám bude potěšením spolupracovat s Vámi na tvorbě Vašich nových web stránek.

Co nabízíme?

Do popředí stavíme grafický aspekt – tzv. webdesign. Dbáme však na to, aby webdesign byl vyvažován odpovídající kvalitou zpracování a celkovou bezproblémovou funkčností web stránek.

Tvorba web stránek krok po kroku

Proces tvorby web stránek je ve své podstatě velice jednoduchý.

  • Schůzka s project managerem - spolu proberete Vaši představu, jak mají web stránky vypadat, požadavky, cenovou relaci atd.
  • Zadání grafiky - grafik z Vašich myšlenek a představ vytvoří sérii návrhů, z kterých si vyberete ten, který se Vám zamlouvá nejvíc.
  • Kódování a programování - programátoři zajistí, aby Vaše web stránky fungovaly tak, jak mají
  • Hosting - dostanete k Vašim web stránkám hosting s neomezenou datovou kapacitou a taktéž s neomezeným počtem e-mailových adres. Rádi pro Vás také zařídíme nákup domény.
  • Správa - fungující web stránky můžete začít spravovat, upravovat, editovat hned po předání. Vše je intuitivní, obdobné jako v textových editorech, takže není třeba speciálních dovedností a zvládne to opravdu každý. Navíc je Vám k dispozici horká linka - nenecháme Vás v tom samotné. 

Web stránky - termín dodání

Je třeba vzít v úvahu, že každý projekt je individuální svou náročností a má různá specifika. V případě, že mátejasnou představu a dobré podklady, jsme schopni dodat Vám web stránky na míru v horizontu pracovního týdne.

Vaše web stránky rostou s Vámi

Předáním hotových web stránek naše práce nekončí. Jsme Vám k dispozici na mailu, telefonu, horké lince i osobně v kanceláři, abychom mohli pomoci s jakýmkoli dalším přáním. Vaše web stránky jsme připraveni kdykoli doplnit, rozšířit, změnit jejich design tak, aby to odpovídalo Vaším měnícím se potřebám.

Web stránky - naši klienti

Mnoho našich spokojených klientů najdete v sekci Reference