Print design

Reklamní a propagační předměty

Neustále Vám docházejí vizitky? Obraťte se na nás! Vizitka je nejdůležitějším „dokladem“ ve světě byznysu. Není nic horšího, když zjistíte, že Vám došly a nové jsou v nedohlednu. Rádi Vám v tomto směru pomůžeme – můžeme Vám vytvořit zbrusu nový design a zajistit jejich realizaci. Klienti rádi využívají možnosti mít vizitky v designu jejich nového e-shopu či internetových stránek.

Vizitky

  • Návrh
  • Realizace
  • Dodání

nezaberou víc než pár pracovních dnů a Vy se nemusíte o nic starat.

Letáky, samolepky a další tiskoviny

Navrhneme design a zajistíme realizaci letáků všech myslitelných tvarů a velikostí, samolepek a dalších tištěných materiálů. Pro klienty tvoříme hlavičkové papíry, přání PF, kalendáře různých tvarů a rozměrů a podobně.

Dle Vašeho přání zpracujeme brožury či manuály, katalogy či plakáty, atd. Není problém navrhnout a vyrobit plachty či bannery, popřípadě polep aut. Zajistíme pro Vás i billboardovou kampaň!

Corporate Identity

CORPORATE IDENTITY  je design, od kterého se odvíjí veškeré grafické práce (jako jsou vizitky, reklamní tiskoviny a podobně). Do Corporate Identity lze zahrnout mnoho aspektů včetně například uniforem a podobně. Co však z Corporate Identity vnímají Vaši partneři a klienti nejvíce jsou právě ony zmiňované reklamní předměty jako vizitky, letáky, propisky, USB flash disky, zapalovače a podobně.

Corporate Identity vyjadřuje Vaši originalitu a jedinečnost. Urychlí propagaci Vaší firmy. Význam a vliv Corporate Identity na celkové vnímání Vaší společnosti veřejností proto nepodceňujte.

Corporate Identity má být jednotná a soudržná, aby mohla efektivně vyjadřovat postoj Vaší společnosti ke klientům, ke světu…