Tvorba administračních rozhraní

Abyste mohli svoje internetové stránky jednoduše editovat, vytvořili jsme pro Vás jednoduché administrační rozhraní, jehož prostřednictvím si obsah Vašich internetových stránek přizpůsobíte momentálním potřebám.

Webmin

Náš Webmin je přehledné a intuitivní rozhraní pro editaci internetových stránek. Můžete upravovat internetové stránky z kteréhokoli počítače a okamžitě pozorovat výsledky. Vaše internetové stránky máte pod kontrolou v každém okamžiku.

Správa článků

Obsah Vašich internetových stránek editujete naprosto jednoduše. K úpravě textu se Vám otevře editor podobný klasickým textovým programům. Jen napíšete text a stisknete tlačítko „Uložit“. To je celé. A Vaše internetové stránky jsou v mžiku aktualizované.

Fotogalerie

Fotografie na Vaše internetové stránky umístíte obdobně jednoduše. Ve Webminu v sekci fotky pro přidání nové kliknete na známé tlačítko „Procházet“, vyberete fotku a uložíte. Můžete založit různé galerie, aby fotky byly přehledně roztříděny.

Internetové stránky od nás dostáváte s neomezeným hostingem, to znamená, že nemusíte hlídat, kolik fotek na Vašich internetových stránkách máte a jaká je jejich velikost. Neomezujeme Vás ani vzhled a obsah Vašich internetových stránek.