Webdesign

Webdesign – Co (ne)nabízíme?

Při tvorbě webových stránek je pro nás vzhled velice důležitý. Webdesign tedy vnímáme jako prioritu. Nikoli však na úkor kvality a funkčnosti zpracování. Nejsme příznivci balíčkových řešení a naše klienty vnímáme individuálně. Tak jak si zaslouží. Proto tvorbě webdesignu věnujeme takovou pozornost. Dbáme na to, aby vzhled stránek odrážel osobnost klienta i účel, pro který jsou jeho webové stránky vytvářeny.

Je přece nemyslitelné, aby se, např. obchodník s kancelářskými potřebami, rocková kapela a autobazar prezentovali stejným webdesignem. Tento postup používání jednoduchých šablon a vykrádání vlastních nápadů je nám cizí a důrazně se od něj distancujeme.

Webové stránky z naší dílny mají duši

Nechceme si naši práci ulehčovat a nabízet klientům něco, co nechtějí a často ani nepotřebují, jen proto, že je to snadné. Rádi přijímáme nové výzvy a tvorba webových stránek a s nimi spojený webdesign je pro nás potěšením a hrou.

Každý náš webdesign je originál, takže můžeme s čistým svědomím tvrdit, že totožný design s dřívějším datem nenajdete. Našich klientů si vážíme, a proto je neodbýváme nekvalitním výstupem a neopíjíme rohlíkem v podobě frází, „takhle se to prostě dělá, jinak to nejde, tohle tady nikdo neumí, atd. Tyto fráze v našem slovníku nenajdete, protože Vy jste ten, kdo určuje, jak se to bude dělat; a usilujeme o to, aby každý webdesign tento postoj odrážel.

Webdesign – naši klienti

 Mnoho našich spokojených klientů najdete v sekci Reference