Služby

Nejen webdesign a tvorba stránek

Tvorba webových stránek a zpracování jejich webdesignu jsou našimi stěžejními činnostmi. Nicméně se nemusí vždy jednat pouze o webdesign. Spolupracujeme s klienty, pro něž jsme navrhovali a realizovali logotypy, vizitky, reklamní předměty – corporate identity, reklamní tiskoviny a podobně.

Webhosting

K Vašim web stránkám dostanete webhosting s neomezenou datovou kapacitou a taktéž neomezeným počtem emailových adres. Rádi pro Vás též zařídíme nákup domény.

Náš hosting je opravdu neomezený

Nechceme naše klienty svazovat „balíčkovými“ nabídkami. Proto jsme se rozhodli udělat jim přítrž jednou pro vždy.  Za jednotnou cenu nabízíme webhosting s neomezeným datovým prostorem a rovněž neomezený počet emailových adres.

Antispam

Naši klienti s oblibou využívají této služby ochrany příchozí pošty před „špínou internetu“

Naše antispam řešení je:

  • nízkonákladové - stačí jen pár stovek měsíčně a máte čistou poštu bez spamů a virů
  • spolehlivé - náš portál je v provozu již několik let
  • efektivní - zachytíme 99 % veškeré internetové havěti, která Vám leze do schránek
  • velmi snadno nastavitelné - dokážeme filtr pro Vaši doménu nastavit již za pár hodin po objednávce

Správa webových stránek

Pokud se z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete věnovat aktualizaci a správě Vašich webových stránek, není nic jednoduššího, než se s námi na jejich správě domluvit. Vy si tím ušetříte starosti a budete mít jistotu, že Vaše webové stránky budou funkční a čerstvé.

Správa sítí

Pokud máte pocit, že ve firmě máte více počítačů, než dokážete sami zvládnout, možná je načase uvažovat o externí správě sítí.  Zajistíte si profesionální servis, jistotu rychlého odstranění problému a navíc to pro Vás bude levnější variantou, než když Vaši klíčoví zaměstnanci (popřípadě Vy osobně) budete muset věnovat vlastní drahocenný čas činnostem, které nehýbou Vaším podnikáním.